Odkryj aplikację Cell-Wellbeing App - Hydration App

Title
Go to content
Home > PL.-.Polish
Wprowadzenie do aplikacji Cell-Wellbeing, Hydration i LIFE Apps
Aplikacja Hydration and LIFE firmy Cell-Wellbeing
 • Zadbaj o prawidłowe nawodnienie organizmu dzięki aplikacji Hydration App firmy Cell Wellbeing Ltd.
 • Aplikacja odtwarza naturalne struktury krystaliczne, które często można znaleźć w świeżej wodzie źródlanej.
 • Struktury te zwiększają absorpcję oraz poprawiają właściwości hydratacyjne wody.
 • Oryginalna struktura krystaliczna cieczy może zostać naruszona poprzez przewodzenie fal elektromagnetycznych.
 • Te niewidzialne formy fal otaczają nas wszystkich, ponieważ są one potrzebne do uruchomienia urządzeń WiFi i telefonów komórkowych.
 • Aplikacja Cell-Wellbeing-App pokonuje fale elektrooksydacyjne cieczy poprzez wykorzystanie technologii kwantowo-mechanicznych z częstotliwościami biofotonicznymi.
 • Zastosuj odmładzające częstotliwości aplikacji na dowolnym płynie przed spożyciem, a zauważysz, że płyn ma świeższy zapach i łagodniejszy smak.
 • Aplikacja może być również stosowana do kremów do twarzy i balsamów do ciała, aby poprawić ich wchłanianie.
 • Możesz nawet stworzyć własną mgiełkę wodną do twarzy, aby zniwelować mniejsze i niechciane zmarszczki oraz wzmocnić swoją równowagę i siłę.
 • Ponieważ światło jest szybsze niż dźwięk, można zademonstrować efekt biofotonowy aplikacji na odległość tysięcy kilometrów, po prostu świecąc światłem z aplikacji smartphona do kamery komputera podczas wideokonferencji na żywo.
 • Wszyscy uczestnicy wideokonferencji, którzy będą trzymać szklankę z płynem skierowaną w kierunku ekranu komputera zauważą, że ich szklanka soku lub wody nabiera jaśniejszego koloru oraz ma łagodniejszy smak i lepszy aromat.
 • Dzieci także bardziej preferują smak soków i mleka po zastosowaniu aplikacji.
 • Zwierzęta domowe również wolą wodę pitną, zrewitalizowaną za pomocą aplikacji Cell-Wellbeing-App.
 • Aplikacja Cell Wellbeing-App jest dostępna w bardzo przystępnej cenie za jedyne 2.50 USD miesięcznie z kodem promocyjnym.
 • Aplikacja posiada dwie niezależne funkcje:
  • Opcja Hydration optymalizuje wszystkie płyny przed spożyciem
  • Aplikacja L.I.F.E tworzy stymulujący spray do rozpylania, który wspomaga równowagę i sprawność umysłową.

Aby otrzymać aplikację Cell-Wellbeing-App, i cieszyć się wszystkimi ważnymi korzyściami takimi jak stan dobrego samopoczucia, użyj swojego smartphona wraz z kodem promocyjnym i odwiedź naszą stronę internetową już dziś.
Tłumaczenie z języka angielskiego za pomocą DeepL Pro. Nasz zespół posługuje się językiem angielskim i niemieckim. Prosimy o przesłanie poprawek.
Cechy: Hydration-App
Herbata, kawa, soki owocowe, wino, whisky itp. Smak gładszy, przyjemniejszy, świeższy
Świeże owoce, zerwane z drzewa, smakują słodko, pysznie i nie mają nieprzyjemnego posmaku, ponieważ nadal zawierają pełną naturalną energię z drzewa. Po zerwaniu z drzewa wolne rodniki mogą ukraść elektrony z poszczególnych atomów owocu. Im więcej elektronów zostanie utraconych, tym bardziej owoce stają się gorzkie i nieświeże. To samo dotyczy wszystkich naturalnych produktów spożywczych i napojów, im dłużej są one odseparowane od swojego źródła, tym bardziej tracą smak i gorzknieją. Wolne rodniki są zwiększone przez ekspozycję na pola elektromagnetyczne, takie jak WiFi, 4G/5G sieci telefonicznych, linii energetycznych, itp.

 • Świecąc modulowanym światłem latarki smartfona na napoje, aplikacja Hydration-App może zastąpić brakujące elektrony za pomocą specjalnego systemu rezonansu kwantowego.

 • Rezultat - owoc, herbata, kawa, sok itp. może powrócić do stanu, w którym znajdował się po zerwaniu z drzewa - znów smakuje świeżo i pysznie - już po dwóch minutach...

Poprawa nawodnienia, detoksykacja i energetyzacja komórek, ochrona przed promieniowaniem
Aplikacja Hydration-App zamienia wodę (H2O) na EZ-Water (H3O2 wymawiane jako "Easy-Water") i wykazano, że usuwa zanieczyszczenia (detoksykuje) w komórkach i zwiększa potencjał elektryczny. To znaczy, że detoksykuje i ładuje Twoje komórki jak baterie, dając Ci więcej energii i utrzymując Twoje komórki młodymi i zdrowymi. Naładowane energią komórki budują pole ochronne, minimalizując skutki działania fal radiowych (WiFi, 5G, itp.).

Cechy: L.I.F.E-App (w zestawie)
Spryskaj się wodą z aplikacją LIFE  - Odśwież się, bądź bardziej czujny
LIFE-App (dołączona jako darmowy bonus do Hydration-App) energetyzuje wodę specjalnymi częstotliwościami, które ożywiają Cię, zwiększają Twoją czujność i chronią przed EMF jak WiFi i 5G! Po przygotowaniu wody w butelce z rozpylaczem, spryskaj się, gdy tylko zaczniesz tracić koncentrację. To nie tylko Cię obudzi, ale także natychmiast podniesie Twoje samopoczucie i stworzy wokół Ciebie tymczasową tarczę, która zharmonizuje EMF. Poprawia to Twoją zdolność koncentracji i skupienia się na tym, co robisz. Spróbuj sam, nasi klienci są zdumieni, jak szybko to podnosi cię.

Całkowicie bezpieczny w użyciu:
Bez chemikaliów, bez toksyn, po prostu czysta woda wystawiona na działanie kwantowych częstotliwości światła i dźwięku, które można pić lub rozpylać na siebie w dowolnym momencie.

Brak ukrytych kosztów:
Oprócz smartfona z systemem Android lub Apple i aplikacji, wszystko czego potrzebujesz to czysta woda i niebieska butelka z rozpylaczem (kolor niebieski dłużej chroni wodę przed światłem ultrafioletowym). Podczas okresu subskrypcji, możesz korzystać z aplikacji nieograniczoną ilość razy na jednym SmartPhone. Możesz zmienić SmartPhone, na którym jest używana, ale nie jest możliwe używanie jej na więcej niż jednym SmartPhone w tym samym czasie. Możesz przerwać lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie do końca bieżącego miesiąca subskrypcji.


Ochrona EMF z WiFi, SmartPhones, SmartWatches, itp.
Chroń się przed promieniowaniem EMF (BlueTooth, WiFi, 3G/4G/5G, itp.)
Nowoczesne urządzenia komunikacyjne stają się coraz bardziej popularne i choć są one bardzo wygodne i użyteczne, ich użycie w pobliżu ciała może mieć negatywny wpływ na metabolizm komórek i powodować zbijanie się w krwiobiegu.

SmartPhones są często trzymane blisko ciała w kieszeniach i rosnąca popularność SmartWatches powoduje, że są one noszone bezpośrednio na skórze prawie przez całą dobę. Są one często sprzedawane jako health-trackery, jednak temat EMF-ów na skórze jest rzadko poruszany.

Współpracujemy z najlepszymi naukowcami, aby sprawdzić to za pomocą mikroskopowej analizy krwi, jak również testów kinezjologicznych, aby określić, jak dobrze aplikacje nawilżające i LIFE mogą wyeliminować wszelkie potencjalne problemy związane z EMF.

Nasze testy dowiodły, że świecenie światłem (LIFE-App) bezpośrednio na skórę, gdzie urządzenia znajdują się najbliżej ciała, nawet ponad ubraniem, natychmiast usunie skutki działania EMF. Każdy może sam to sprawdzić za pomocą prostego testu kinezjologicznego. Używanie aplikacji hydracyjnej na większości napojów, również wyeliminuje problem zbrylania się krwi i w pełni ochroni przed EMF.

Wniosek:
Wystarczy pić płyny hydration-App przez cały dzień i raz dziennie świecić światłem z LIFE-App na ramię (np. podczas ładowania zegarka), aby wyeliminować te problemy. Możecie Państwo z czystym sumieniem nosić te urządzenia.
Back to content